ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer gidiş-dönüş bilet satın alındıysa, gidiş seferinin iptal olması, dönüş seferinin iptalini gerektirmemektedir. Yolcularımız, dilekleri doğrultusunda, dönüş iadesini asgari seferden son bir (1) saat öncesine kadar alabilirler. Bilgi için 0850 850 99 16 ya da budo.burulas.com.tr’ ye ulaşınız.
Bilet satış büroları , Şehreküstü ist. Kişiselleştirme ofisinden ve Hamitler ist. Kişiselleştirme ofisinden, Uludağ Üniversitesi Kişiselleştirme ofisinden, Arabayatağı Kişiselleştirme Ofisinden, Bursa Terminali Eminönü/Sirkeci, Mudanya iskelesindeki BUDO Gişelerinden, Çağrı merkezi ile internetten biletinizi alabilirsiniz.
Evet Web sayfamızdan BİLETLERİM kısmından PNR Numarası ve T.C. Numaranızı girerek biletinizi görebilirsiniz.
Bilet iptalinin sadece online alınan biletlerde, sefer saatine 12 saatten fazla süre varsa bilet bedelinin %15 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. *Sefer saatine 12 saat ile 1 saat arasında süre varsa bilet bedelinin %35 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. * Sefer saatine 1 saatten az bir süre kaldığında bilet iptal ve değişiklik yapılamaz *Koltuk değişimi çağrı merkezi tarafından ücretsiz olarak yapılabilir.
0-6 yaş ve altında çocuk yolcularımızdan ücret alınmamaktadır. 6 yaş üzeri yolcularımız indirimli tarife ile ücretlendirilicektir.
budo.burulas.com.tr,0850 850 99 16 numaralı Çağrı Merkezimiz den bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Telefonunuza gelecek SMS ile de bilgilendiriliceksiniz.
Ruhsatlı olmak şartıyla ve yolculuk esnasında Kaptan a teslim edilerek yolculuk yapılabilir.
BURULAŞ BUDO' nun belirlediği herhangi bir Otopark hizmeti bulunmamaktadır.
Araçlarımız Deniz Otobüsüdür. Şahsi araç,kamyonet vs. ile yolculuk edilemez.
Daha sonrası için bu söz konusudur. Şu an Proje halindedir.
Öncelikle terminal yetkililerine başvurarak kayıp eşya formunu doldurmalısınız.
Öğrenci(27Yaşa kadar) ,Gazi-şehit dul ve yetimleri,engelli,basın,65 yaş ve üzeri,6 yaşından büyük olan çocuklar indirimli ücrete tabidir.
Öğrencilerimiz için kabul görmüş yaş limiti 27 dir. 27 yaşından büyük olan öğrencilerimiz indirimli yolcu kapsamına alınmamaktadır.
BUDO deniz otobüslerinde bisikletler için özel bagaj alanı bulunmamakta olup maksimum 2 bisiklet kapasitesi ile sınırlıdır. 2 bisikletten fazla sayıda talepleriniz karşılanamamaktadır.
Budo deniz otobüsü iskelesine F1, F3, 2U, 1M hatları ile ulaşabilirsiniz.