ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Evet katılabilir. BUDO boşluk Ad soyad boşluk T.C No yazıp 3172 sms gönderebilirsiniz.
04 Şubat / 31 Mart 2019 tarihleri arasındaki Mudanya – Eminönü /Eminönü – Mudanya /Büyükçekmece – Mudanya / Mudanya – Büyükçekmece / Eminönü – Armutlu/ Armutlu – Eminönü seferlerinde 1 TAM alınan biletlerde geçerlidir.
Armutlu – Mudanya / Mudanya – Armutlu seferlerinde hariç diğer hatlarda geçerlidir.
Doğrudan bilet satın alma sekmesinden Nereden – Nereye, Tarih Seçin, Kişi sayısı ve son olarak Kurumsal&Kampanyalar sekmesinden 1 TAM bilet alana, 2.si YARI fiyatına butonuna tıklayarak alabilirsiniz.
Evet. İlk tam bilette yolcu kendi isteğiyle iptal ve değişim yapmadıysa (bilet bedeli iade edilmediyse) kampanya bitimine kadar indirimli 2. biletini kullanabilir.
Hayır. Kampanyadan yararlanabilmek için mutlaka biletleme bilgilerinizi 3172’ye sms ile bildirmeniz gerekir.
Kampanya geçerlilik tarihi süresince müsait sefer saatlerinde geçerlidir.
2. yarı fiyatına kampanyalı bilet kodunuz sefer bitiminde telefonunuza sms olarak gelecektir.
İstediğiniz bir kişiye kodu verip kullanmasını sağlayabilirsiniz.
Hayır, 2.si yarı fiyatına kampanyalı bilet Kodu 1 TC numarasına ait telefon numarasına gönderilmektedir. Bu bilgiler olmadan kampanyaya katılıp 2.si yarı fiyatına indirim hakkını kazanamazsınız.
Şu koşulları sağlarsa faydalanabilir. 1 den fazla kişiye aynı anda bilet alırken aynı PNR altındaki farklı kişilerin farklı TC noları ve kendilerine ait farklı cep Telefonu numaraları bulunması gerekir. Bilet alan ve ödeme yapan kişi dışındaki diğer kişilerin mutlaka kendi cep telefon numaralarından BUDO boşluk Ad Soyad boşluk TC No yazarak 3172’ye sms göndermesi gerekmektedir. Aksi halde 2. Bileti yarı fiyatına alma hakkı kazanamazlar. 1 telefon numarasıyla sadece 1 kişi kampanyaya katılabilir.
Kampanya budo web sitesi, çağrı merkezi ve gişelerden alınan biletlerde geçerlidir. (Acenta, XML Acenta ve Mobil'de alınan biletlerde geçerli değildir.)
Eğer gidiş-dönüş bilet satın alındıysa, gidiş seferinin iptal olması, dönüş seferinin iptalini gerektirmemektedir. Yolcularımız, dilekleri doğrultusunda, dönüş iadesini asgari seferden son bir (1) saat öncesine kadar alabilirler. Bilgi için 0850 850 99 16 ya da budo.burulas.com.tr’ ye ulaşınız.
Bilet satış büroları , Şehreküstü ist. Kişiselleştirme ofisinden ve Hamitler ist. Kişiselleştirme ofisinden, Uludağ Üniversitesi Kişiselleştirme ofisinden, Eminönü/Sirkeci, Mudanya ve Büyükçekmece iskelesindeki BUDO Gişelerinden, Çağrı merkezi ile internetten biletinizi alabilirsiniz.
Evet Web sayfamızdan BİLETLERİM kısmından PNR Numarası ve T.C. Numaranızı girerek biletinizi görebilirsiniz.
Bilet iptalinin sadece online alınan biletlerde, sefer saatine 12 saatten fazla süre varsa bilet bedelinin %15 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. *Sefer saatine 12 saat ile 1 saat arasında süre varsa bilet bedelinin %35 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. * Sefer saatine 1 saatten az bir süre kaldığında bilet iptal ve değişiklik yapılamaz
0-6 yaş ve altında çocuk yolcularımızdan ücret alınmamaktadır. 6 yaş üzeri yolcularımız indirimli tarife ile ücretlendirilicektir.
budo.burulas.com.tr,0850 850 99 16 numaralı Çağrı Merkezimiz den bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Telefonunuza gelecek SMS ile de bilgilendiriliceksiniz.
Ruhsatlı olmak şartıyla ve yolculuk esnasında Kaptan a teslim edilerek yolculuk yapılabilir.
BURULAŞ BUDO' nun belirlediği herhangi bir Otopark hizmeti bulunmamaktadır.
Araçlarımız Deniz Otobüsüdür. Şahsi araç,kamyonet vs. ile yolculuk edilemez.
Daha sonrası için bu söz konusudur. Şu an Proje halindedir.
Öncelikle terminal yetkililerine başvurarak kayıp eşya formunu doldurmalısınız.
Öğrenci(24Yaşa kadar) ,Gazi-şehit dul ve yetimleri,engelli,basın,65 yaş ve üzeri,6 yaşından büyük olan çocuklar indirimli ücrete tabidir.
Öğrencilerimiz için kabul görmüş yaş limiti 24 tür. 24 yaşından büyük olan öğrencilerimiz indirimli yolcu kapsamına alınmamaktadır.
BUDO deniz otobüslerinde bisikletler için özel bagaj alanı bulunmamakta olup maksimum 2 bisiklet kapasitesi ile sınırlıdır. 2 bisikletten fazla sayıda talepleriniz karşılanamamaktadır.
Budo deniz otobüsü iskelesine F1, F3, 2U, 1M hatları ile ulaşabilirsiniz.